GREBENOMER RANG

31.12.2014 konačna rang lista
MestoPlaninar-kaVisina
max.
Broj
akcija
Pređeni
km
Broj
bodova
1Stanić Bojana2925416731040
2Šundić Snežana2925376291028
3Janošević Jelena2925346001025
4Žmurić Romana292529462846
5Filipović Suzana292529474797
6Leskovac Nikola481024395774
7Jovanović Nenad292522372674
8Vićentijević Rade292523342634
9Ristović Aleksandar292513268502
10Tomčić Milisav178518285421
11Mijatović Bojan292513192410
12Radojević Dragan 291811239349
13Milanović Robert292511165344
14Bujagić Aleksandar291814189340
15Soskić Miloš252311168322
16Manojlović Snežana27649134221
17Tomčić Stanka178510164213
18Nenadović Stefan2925792208
19Kraljević Marina17857114199
20Topalović Dijana134710145197
21Matović Predrag19769112179
22Čolić Andrijana2918785155
23Kamaljević Dalibor2523362144
24Debić Zaga11327114118
25Panajotović Milan1570640114
26Vuković Marija1216565112
27Matović Jasmina1976654100
28Matović Marko1976654100
29Matović Jovan1976654100
30Radosavjević Stefan92246494
31Maksimović Zorica128435277
32Poskurica Aleksandar133933871
33Đukanović Slaviša232232858
34Vukadinović Dragica178544158
35Anđelković Ljiljana76835458
36Kostadinović Dejan 197631754
37Živković Ognjen76831754
38Jovanović Dunja29184649
39Kijanović Milan156532049
40Nenadović Miloš181021646
41Jakovljević Nevena121623045
42Đukanović Sonja156521641
43Maksimović Marija116012539
44Čavkunović Milan53913537
45Majstorović Ina135521436
46Pavlović Vidoje75821436
47Janićijević Danijela69622732
48Filipović Zoran17852030
49Panajotović Tanja127512028
50Ilijev Gorica127512028
51Jeremić Ana291811026
52Obradović Stefan29182424
53Nenadović Ivana76811724
54Milisavljević Vesna76811724
55Stojanović Dragan76811724
56Đokić Toplica76811724
57Obradović Ivona5002424
58Obradović Marija5002424
59Valentić Nenad156511722
60Jevtić Jasna68311621
61Jevtić Dragan67011621
62Vujić Biljana100721720
63Marković Slavoljub (Lovac)17851015
64Životić Irena6741015
65Gligov Jelica17851015
66Filipović Angelina5751015
67Milić Stevan23881015
68Bojat Vanja5751015
69Jevtić Ana5751015
70Stefanović Aleksandar500149
71Stefanović Aleksandar500149
image_pdfimage_print

1 Comment

  1. boban 27/08/2016 at 19:42 - 

    Pozdrav prijatelji. Dali mi moze neko poslati gps track za zla kolata

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

VESTI

Najnoviji Komentari

  • boban Grebenomer
    Pozdrav prijatelji. Dali mi moze neko poslati gps track za zla kolata

ULOGUJTE SE

Prijavite se za E-mail vesti

Budite u kontaktu sa najnovijim dešavanjima u klubu. Najave akcija, bitna dešavanja, izveštaji sa održanih akcija na vašoj E-mail adresi